Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. TÜRK, ÖĞÜN, ÇALIŞ, GÜVEN..! Mustafa Kemal ATATÜRK

500 Kişilik Anlık Dinleyici


Limitsiz ( Sınırsız ) GB Trafik


Planlanabilir Auto DJ


AutoDJ - Mp3 Yükleme Alanı 5 GB


128 KBPS Quality Mp3 ~ AAC+


Lokasyon Türkiye / İstanbul


Shoutcast


Ücretsiz Radyo SSL Desteği ( HTTPS )


Türkçe SonicPanel


Yıllık Ödeme Planı

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm web tasarımlarının bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde size iletilen yönetici şifresiyle giriş yaparak, ön yüzde görülen tüm resim, yazı gibi materyalleri kodlama bilmeden değiştirebilirsiniz.

Evet, sitemizde bulunan tüm web tasarımlarının sayfaları mobil uyumludur. Aynı zamanda yönetim panelleri de mobil uyumlu olup, telefon ve tablet gibi farklı ekran genişliklerine sahip cihazlarda kolayca kullanılabilir.

Hayır, satılan tüm web tasarım paketleri demo içeriklerle donatılmıştır. Bu içerikler örnek mahiyetindedir. Tüm içerikleri firmanıza göre yönetim panelini kullanarak siz değiştirmelisiniz.

Havale ile yapılan ödemelerde havale sonrası, ödeme bildirimi formu mutlaka doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra panelimize düşen bildirim sonrası ödeme teyid edildikten sonra manuel onay verilmektedir. Panel Şifreleri Sistemde Kayıtlı Mail Adresinize En Geç 12 Saat İçerisinde Gönderilmektedir.

Radyo hosting, radyo yayıncılarına çevrimiçi akış yapmalarını sağlayan bir hizmettir. Dinleyiciler ve yayın kaynağı, arasında bir aracı görevi görür. Bu servisi sunan platformlar, çevrimiçi radyo dinlemeyi kolaylaştıran web akışı oynatıcılar gibi ek hizmetler ve teknolojiler de sağlayabilir.Kısaca Radyo Hosting müziklerinizi ve mikrofon aracılığı ile konuşmalarınızı size özel bir ip ve port adresi tahsis ederek tüm dünya ile paylaşmanızı sağlayan, içerisinde çeşitli otomasyon araçları barındıran hizmettir

Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Linux için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptler Windows için; MySQL, SQL Server 2012, SQL Server 2014, SQL Server 2016, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6 ve MVC desteği mevcuttur.

SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulur.

Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir.

Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veri tabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yönetim paneli üzerinden radyo ile ilgili bütün ayarları yapabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden alacağınız adresi dilerseniz kullanıcılar ile doğrudan paylaşabilir ya da web sitenize ekleyeceğiniz bir player yardımı ile kullanıcıların yayınınızı dinlemelerini sağlayabilirsiniz.

SON EKLENENLER

info@radyomedyahost.com

Mail 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Whatsapp 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Hafta içi 09:00-18:00