Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. TÜRK, ÖĞÜN, ÇALIŞ, GÜVEN..! Mustafa Kemal ATATÜRK

HAZIR RADYO SİTELERİ

Yüksek Yayın Kapasiteli Radyo Hosting Paketleri.

Radyo altyapıları için en ihtiyacınız olan profesyonel hosting hizmetini, bütçenize ve ihtiyacınız olan plana göre sunuyoruz. İnternetten radyo yayıncılığında ihtiyacınız olan disk alanı ve trafik potansiyelini taşıyabilecek, dinleyicilerinize problemsiz bir şekilde yayınınızı aktarabilecek radyo hosting paketleri sunuyoruz.

Radyo Medya Host bünyesinde sunduğumuz radyo hosting çözümleri, giriş düzeyindeki radyo yayıncılığı için ve profesyonel düzey radyo yayıncılığı için uygun olan altyapıyı sunuyor. Otomatik ve Programlanabilir DJ gibi gelişmiş seçenekler ile sunduğumuz radyo hosting paketleri sınırsız trafik alanı, tüm paketlere tanımlı SSL güvenlik sertifikası ve ihtiyacınıza göre şekillendirilmiş disk alanları ile, asla bir takılma, kesinti ve yayın aksaması gibi problemler yaratmadan profesyonel radyo yayıncılığı yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Yüksek yayın kalitesi ile sunduğumuz radyo paketleri, sunucu bağlantı hızlarınızı optimize ederek sorunsuz yayın yapmanızı sağlayan bir alt yapı içeriyor. Radyo Medya Host hizmet kalitesi ile, online ve telefon üzerinden anında destek alabileceğiniz radyo hosting paketlerimiz ile, ekonomik düzeyde ve ileri düzeyde, ihtiyacınıza göre planlar içeren hizmet alabilirsiniz. Bütçenize uygun radyo hosting paketini seçerek, hemen internet radyo yayıncılığı için Radyo Medya Host kalitesi ile harekete geçebilirsiniz. 

info@radyomedyahost.com

Mail 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Whatsapp 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Hafta içi 09:00-18:00