Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. TÜRK, ÖĞÜN, ÇALIŞ, GÜVEN..! Mustafa Kemal ATATÜRK

HAKKIMIZDA

Radyo Medya Host  olarak; 2015 yılında İnternet Radyoculuğu Amaçlı kurduğumuz iki radyo ile internet medya sektörüne adım atıldı.  2022 yılında girişimimizi Radyo Medya Host olarak zamanında bizim gibi İnternet Radyolarının sıkıntısını çektiği Radyo Hosting konusunda yardımcı olmak, yeni yayın hayatına katılmak isteyen ve hizmet arayışında olan siz değerli dostlarımıza tek çatı altında uygun ve kaliteli hizmet için yeni bir yapılanma ile karşınıza çıktık.
 
Amaç ve nitelikli hizmet anlayışımız ile eksiksiz şekilde faaliyet göstermeyi temel hedef ediniyoruz. Radyo Medya Host hizmetleri arasında; Radyo Paketleri, Hosting ve Hazır Radyo Web Sayfası Satışları bulunuyor.


Türkiye'nin lider firması olma hedefiyle Radyo Hosting sektöründe hizmet sunuyoruz.


Hizmet kalitemiz ve yenilikçi vizyonumuz ile Türkiye ve Dünya'da ki  teknolojik gelişmeleri, internet çalışma ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve en yeni teknolojilere senkronize ederek faaliyet gösteriyoruz.


Radyo Medya Host iş ortakları ve tedarikçi firmalarının iş birliğinde özenli çalışma ve güven odaklı hizmetler sunuyoruz. Yazılım, donanım ve internet alanlarında en iyi firmalar ile çalışarak, sizlere kesintisiz ve güvenilir hizmet sunuyoruz.


Bireysel internet sistemleri ve kurumsal internet sistemlerinde her geçen gün hizmet ağımızı ve seçeneklerimizi genişletiyoruz. Sizlere daha iyi sunumlar yapabilmek ve sorunsuz, eksiksiz internet hizmetleri ile faaliyet göstermek adına, sizin için çalışıyoruz.


Müşteri destek sistemimizi ve kesintisiz erişim - iletişim ağımız ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

info@radyomedyahost.com

Mail 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Whatsapp 7x24 Destek

0 543 110 34 07

Hafta içi 09:00-18:00